20 квітня в Динівецькому НВК розпочався Тиждень духовності.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=835427427324002&id=100025702567506

Немає таких людей, які б не знали про Біблію, але багато хто, можливо, не знає низки дивовижних фактів, пов’язаних з цією Книгою. Ось 10 дивовижних фактів про Біблію, які можуть бути вам цікаві:

  1. Біблія ― це книга, яку найчастіше крадуть у світі. Через поширеність Біблії в готельних номерах і домашніх бібліотеках, її найчастіше крадуть з полиць.
  2. Біблію читають більше жінок, ніж чоловіків. Згідно з дослідженням 2017 року, яке провело Американське Біблійне Співтовариство, жінки на 20% більше читають цю священну книгу, ніж чоловіки.
  3. В Біблії є 185 пісень. Згідно Оглядової біблійної інфографіки, близько 85% пісень у Біблії є в Книзі Псалмів.
  4. На написання Старого Завіту пішло в 20 разів більше часу, ніж на написання Нового. У той час, як Старий Завіт записувався протягом більш 1 тисячі років, на написання Нового Завіту пішло приблизно 50-75 років.
  5. Біблію написали понад 40 різних авторів. Сорок Божих слуг відповідальні за написання слів, які ми читаємо і над якими ми розмірковуємо сьогодні.
  6. У половини жінок в Біблії немає імен. Згідно з даними, представленими в дослідженні преподобної Ліндсі Фрімен, близько 1% діалогів у Біблії ― це слова, сказані жінками, повне число яких дорівнює 86. Із цих 86 жінок у близько 50% не вказується ім’я.
  7. Щоб прочитати «Гру престолів», потрібно вдвічі більше часу, ніж для читання Біблії. Для прочитання Біблії необхідно приблизно 43,79 години. Це всього половина часу, необхідного на прочитання книги Джорджа Р.Р. Мартіна «Пісня льоду і вогню».
  8. У Біблії згадуються собаки, але немає згадки про котів. У всій Біблії згадані 125 тварин. На жаль, немає жодної згадки кішки.
  9. Слово Біблія означає просто «книга» або «сувій» і походить від латинської або грецької мови.
  10. Останнє слово в Біблії ― «Амінь», яким завершує молитву: «Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами. Амінь»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *