Напередодні «Дня зустрічі птахів» 3-Б клас організував яскравий та незабутній концерт, присвячений поверненню пернатих друзів із теплих країв. Учні з радістю підготували виступи, щоб привітати птахів і ще раз нагадати всім про важливість охорони природи.
Діти продемонстрували свої творчі здібності, а атмосфера заходу була сповнена тепла, радості та весняного натхнення. Наприкінці свята школярі закликали всіх дбати про природу та допомагати птахам, встановлюючи годівнички та шпаківні.
Дякуємо всім учасникам за чудову підготовку та активну участь! Разом ми зробили цей день незабутнім!
Зустрічаємо весну разом із птахами!



